Картофан м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна +380680380445
Інтернет магазин навісного обладнання до мотоблоків - Картофан
Навісне обладнання для мотоблоків
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль

+38 (068) 038-04-45
kampot2009@gmail.com

Грунтозацепи

Грунтозацепи - це зручне навісне обладнання, яке можно використовувати як до мотоблока, так і до культиватора. Саме завдяки грунтозацепу відбувається щільне зціплення з землею. Такий інструмент є оснащеним спеціальними металевими колесами, завдяки яким значно полегшується проведення будь-яких земельних робіт.

Одними з найпопулярніших грунтозацепів є картоплекопалка, картоплесажалка та плуг. За допомогою нових та якісних грунтозацепів можна легко обробляти будь-які ділянки не витрачаючи багато часу та сил.

Грунтозацепи

850 грн.

Поява таких зручних та сучасних механізмів значно полегшили ведення сільськогосподарських робіт не тільки на приватній фазенді, але й  на великих виробничих територіях. Завдяки надійним та швидким грунтозацепам прискорилися всі виробничі процеси в компаніях, які займаються сільськогосподарською діяльністю.

Основним завданням будь-якого грунтозацепа є спрощення та пришвидшення процесу землеробства. Саме завдяки якісному навісному обладнанню можна легко перетворити звичайний сільськогосподарський агрегат в надсучасний та практичний прилад. Металеві колеса, якими є оснащений грунтозацеп можуть виконувати безліч завдань, які пов’язані як з обробленням, так і прибиранням земельних ділянок. Крім того, грунтозацеп є просто незамінними для збирання врожаю, заготовлення корму чи сіна, окучування або скопування землі. За допомогою такого інструмента можна швидко вирішити безліч господарських завдань одночасно.

Перевагою сучасних грунтозацепів є те, що під час використання такого механізму вірогідність «пробуксовки» зведена до мінімуму. Надійний та практичний грунтозацеп може «прогризти» грунт на значну глибину, що дозволяє дуже швидко виконувати безліч сільськогосподарських завдань.

Для того, щоб обрати вірний грунтозацеп необхідно точно знати модель мотоблока. Крім того, слід звернути увагу на залізні колеса грунтозацепа, які мають бути надміцними. Знайти широкий вибір надійних та довговічних грунтозацепів для різних мотоблоків Ви зможете в Інтернет магазині "Картофан".

Інтернет магазин "Картофан" – це нові  грунтозацепи до мотоблока від кращих фірм-виробників та по доступній ціні.