Картофан м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна +380680380445
Інтернет магазин навісного обладнання до мотоблоків - Картофан
Навісне обладнання для мотоблоків
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль

+38 (068) 038-04-45
kampot2009@gmail.com

Картоплекопалки

Картоплекопалка для мотоблока – це спеціалізоване навісне обладнання, яке є призначеним для швидкого викопування бульб з землі та подальше оброблення картоплі. Завдяки своїй практичності та зручності у використанні саме картоплекопалка відноситься до найпопулярніших девайсів, попит на які з кожним роком тільки зростає. Саме якісний виорювач може значно пришвидшити та полегшити процес забору врожаю та є справжньою знахідкою, як для великих фермерських ділянок, так і для маленьких городів.

Обираючи нову картоплекопалку, слід впевнитися, що девайс підійде саме до Вашої сільськогосподарської машини. Розрізняють картоплекопалки для мотоблоків активного та пасивного типу. До пасивного типу відносяться відносно не дорогі інструменти, які легко можно приєднати до будь-якого мотокультиватору чи мотоблоку. Підключення відбувається за допомогою зціплення. Прилад складається з лемеху, стойки та витряхувача. Під час робочого процесу, саме лемех забезпечує швидкий підкоп землі, після чого, за допомогою витряхувача відбувається просівання та відокремлення бульби від ґрунту. Під час роботи з агрегатом пасивного типу не рідко буває потрібною ручна праця, однак саме такий девайс є надійним, зручним та найдешевшим капіталовкладенням.

Картоплекопалка

340 грн.

Для оброблення великої земельної ділянки оптимальним вибором стануть картоплекопалки активного типу. Завдяки значним функціональним можливостях в такому обладнання повністю є відсутньою ручна праця. Дія приладу відбувається за допомогою підключення до мотоблоку через редуктор або ж спеціальний вал потужностей. Активні картоплекопалки також діляться на транспортерні та вібраційні. Картофелекопалка на мотоблок вібраційного типу легко врізає ножем шар ґрунту разом з бульбами. Далі, цілий шар поступає на вібраційний стіл, де швидко картопля відфільтровується від бруду. Транспортерна картоплекопалка є дуже схожою за будовою. Однак, замість вібраційного стола у такому приладі використовується транспортерна стрічка, яка так само швидко очищує картоплю від залишків землі. Завдяки своїй зручності, практичності та сучасності активні картоплекопалки обирають, як для серійного, так і для масового виробництва картопляної продукції. Такі прилади є довговічними, економними та ефективно можуть виконувати будь-які робочі навантаження.

Купити картоплекопалки від кращих фірм-виробників та по доступній ціні Ви можете просто зараз. Для цього необхідно тільки завітати на сайт - http://kartofan.in.ua.

Інтернет магазин "Картофан" – це сучасні копалки для мотоблоку високої якості та гнучка система знижок.