Картофан м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна +380680380445
Інтернет магазин навісного обладнання до мотоблоків - Картофан
Навісне обладнання для мотоблоків
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль

+38 (068) 038-04-45
kampot2009@gmail.com

Картоплесаджалка

Картоплесаджалка для мотоблока – це спеціалізоване навісне обладнання, яке є призначеним для швидкого засадження картоплі. За допомогою такого агрегату можна максимально зручно та легко засадити розсаду у заздалегідь підготовану лунку. Завдяки високим технологічним можливостям, прилад зводить до мінімуму працю «в ручну». Нові картоплесаджалки можуть не тільки швидко провести засадження культури, але й розробити лунку необхідних розмірів та рівномірно засипати вже засаджену картоплю землею. Таким чином, саме завдяки якісній картоплесаджалці можна швидко та дуже ефективно виконати «засадку» картоплі не витративши багато часу та сил.

Картоплесаджалка

2300 грн.

Для оброблення великих ділянок, картофелесажалка є справжньою знахідкою. Тепер нема потреба годинами «в ручну» робити оброблення та засадження. Сучасний прилад все робить самостійно. Для максимальної зручності у використання, кожна картоплесаджалка має спеціальний бункер, куди можна засипати розсаду, стрічку, опорно-привідні колеса, а також спеціальні диски для швидкого закапування лунки. Такий надсучасний агрегат допоможе швидко реалізувати весь «картопляний процес» з гарантією правильної розсади та, відповідно, доброї врожайності. Крім того, кожен крок засадження можна самостійно регулювати за допомогою «зірочки». Також можна обирати потрібну ширину окучування  та глибину засівання культури. Нові моделі картоплесаджалки мають додатковий відсік для добрива. Завдяки зручним конструкційним особливостям процес засадження картоплі можна зробити повністю автоматизованим, що є дуже пріоритетним напрямком діяльності для масового виробництва картопляної продукції.

Купити сажалку для мотоблока високої якості та не дорого – це просто з Інтернет магазином "Картофан".

Ми пропонуємо широкий вибір нових та сучасних картоплесаджалок, які зможуть в рази зекономити Ваш час та сили в момент проведення сільськогосподарських робіт. Завдяки зручному каталогу з детальною описовою характеристикою кожного з агрегатів, Ви швидко знайдете найоптимальніший та функціональний варіант обладнання, в тому числі і підгортачі.