Картофан м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна +380680380445
Інтернет магазин навісного обладнання до мотоблоків - Картофан
Навісне обладнання для мотоблоків
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль

+38 (068) 038-04-45
kampot2009@gmail.com

Нарізник, окучник або підгортач

Підгортач картоплі до мотоблока – це один з найпопулярніших інструментів для навісного обладнання, основним завданням якого є якісна підготовка грядки для кращого проростання кореневої системи культури. Саме завдяки окучнику досягається максимальне ефективне засадження картоплі та, відповідно, досягається велика врожайність. Підгортач є одним з найуніверсальніших девайсів, який чудово підходить до будь-яких аграрних або ж фермерських ділянок.

Розрізняють окучники для мотоблока дискового та класичного типу. Підгортач картоплі до мотоблока класичний є представленим у вигляді «стрілки», яка дозволяє не тільки відмінно окучувати культуру, але й нарізати лунки для наступного її засіву.

1200 грн.

Окучник дисковий складається з двох дисків з металу, які є встановленими на одній рамі. Діаметр дисків може коливатися від 380 мм. до 440 мм. Для того, щоб продуктивно використовувати прилад необхідно обов’язково мати подвійну сцепку. Завдяки своїй особливій будові дисковий обгортач значно полегшує загальну підготовку борозни для засівання як картоплі, так і будь-якої іншої розсади. Крім того, дисковий підгортач дозволяє значно зекономити час на підготовку лунки та оброблення ділянки. За своєю будовою дисковий підгортач представлений у вигляді агрегату, який надійно кріпиться на мотокультуватор. У комплект приладу входить ходозменшувач та грунтозацеп, що дозволяє досягти максимально ефективного оброблення землі.

Завдяки зручності у використанні та універсальності, сьогодні окучники для мотоблоків користуються значним попитом. За їх допомогою праця на городі або ж на виробничій сільськогосподарській ділянці стає в рази ефективнішою, легкою та швидкою.

Купити окучник картоплі високої якості та по більш ніж доступній ціні Ви зможете в Інтернет магазині "Картофан". Замовити обгортач картоплі до мотоблока Ви зможете у будь-який зручний для Вас час. Для цього треба лише зв’язатися з менеджерами нашого Інтернет магазину.

Інтернет магазин "Картофан" – це вдалий вибір для легкого та швидкого оброблення, як малих сільськогосподарських ділянок, так і великих фермерських територій.