Картофан м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна +380680380445
Інтернет магазин навісного обладнання до мотоблоків - Картофан
Навісне обладнання для мотоблоків
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль

+38 (068) 038-04-45
kampot2009@gmail.com

Поперечні планки

Поперечна планка – це незамінний компонент мотоблока, завдяки якому можно ефективно та безпечно виконувати будь-які сільськогосподарські роботи. За своєю будовою планка представлена у вигляді металевої горизонтальної конструкції, яка надійно прикручується до агрегату за допомогою болтів. Міцна планка, як і подвійна цепка знадобляться у випадку роботи з безліччю різних девайсів для оброблення великої земельної ділянки.

Сцепка подвійна для мотоблока – це спеціальний механізм, який є призначеним для зручного приєднання будь-якого навісного обладнання до агрегату. Подвійна сцепка забезпечує максимально надійний рівень кріплення девайсів, завдяки чому досягається ефективний та довготривалий робочий процес.

Планка

310 грн.

Перед тим, як розпочати роботу з мотоблоком необхідно перевірити надійність кріплення. Сцепка має бути надійно прикрученою сцепним обладнанням. Крім того, слід звернути увагу на якість швів. У тому випадку якщо Ви помітили погане кріплення або ж погану стикову зварку краще замінити сцепку. Якісна та міцна сцепка виступає гарантом продуктивного та, головне, безпечного, ведення будь-яких сільськогосподарських робіт.

Обираючи нову сцепку слід звернути увагу на можливість або ж відсутність її регулювання. Регульовані сцепки є більш зручними, завдяки можливості варіювати кут по горизонталі у процесі оброблення ділянки. Чим більш регульованою є сцепка, тим більш зручною вона є у використанні. Відповідно, регульована сцепка є трохи дорожчою, однак більш комфортною для оброблення, наприклад, великих сільськогосподарських територій. Крім того, особливу увагу слід приділити технічним характеристикам сцепки. У тому випадку якщо Ви плануєте використовувати тільки один девайс то можна обирати звичайну сцепку. Якщо ви бажаєте залучити безліч девайсів то цепка має бути подвійною та надміцною. Знайти широкий вибір подвійних сцепок та планок Ви зможете в Інтернет магазині "Картофан" просто зараз.

На нашому сайті Ви знайдете широкий вибір подвійних сцепок, планок та різних девайсів до мотоблока для проведення ефективних та зручних сільськогосподарських робіт, я к в Кам'янці-Подільському та і в інших містах України.