Картофан м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл., Україна +380680380445
Інтернет магазин навісного обладнання до мотоблоків - Картофан
Навісне обладнання для мотоблоків
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль

+38 (068) 038-04-45
kampot2009@gmail.com

Сцепка – універсальне з’єднання

Сцепка для мотоблока – це спеціалізований пристрій, основним завданням якого є під’єднання до агрегату різних девайсів. В залежності від кількості девайсів та від моделі мотоблоку  слід обирати «правильну» сцепку.

Сьогодні розрізняють регульовані та нерегульовані сцепки. Регульована сцепка є більш зручною та дозволяє варіювати кут по горизонталі під час оброблення території. Чим більше регульованих механізмів має сцепка, тим швидшим та комфортнішим буде сільськогосподарський процес. Крім того, перед купівлею сцепки слід визначитися з тим, скільки девайсів Ви плануєте залучати. У тому випадку якщо Ви не плануєте одночасно залучати безліч девайсів, то Вам підійде універсальна сцепка. Якщо Ви обираєте сцепку для оброблення великих господарських територій, то кращим вибором стане подвійна сцепка. Саме вірно обрана сцепка стане гарантом надійного з’єднання для мотоблока. Крім того, купивши нову сцепку слід ретельно перевірити всі болти та механізми.

Сцепка

300 грн.

Сцепка універсальна має надійно кріпиться до самого приладу та навісного обладнання. Саме тому, для комфортного та безпечного землеробства, слід перевірити наявність змазки на різьбових з’єднаннях, а також самі кріплення. Таким чином, можна легко попередити аварійні ситуації на ділянці або ж неефективні фермерські роботи.

Якщо Ви шукаєте якісну та міцну сцепку для проведення безпечних та продуктивних сільськогосподарських робіт, то Інтернет магазин "Картофан" до Ваших послуг.

Ми пропонуємо широкий вибір сцепок та картоплекопалок для мотоблока, завдяки яким фермерський процес стане більш комфортним та швидким. За допомогою зручного каталогу з детальною описовою характеристикою кожного приладу Ви зможете швидко зорієнтуватися з найоптимальнішим варіантом з’єднання для мотоблока.

Купити міцну сцепку Ви можете просто зараз. Для цього Вам необхідно тільки зв’язатися з менеджерами або скористатися формою зворотнього зв’язку.

Купуйте у нас сучасні та надійні сцепки для мотоблоків від відомих фірм-виробників та тільки доступні ціни.